SağlıkAssist; sağlık hizmeti sunumunda tüm süreçlere hakim, sektörde uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapmış ve konusunda uzman; dinamik ve yenilikçi bir ekip tarafından kurulmuştur. 

Dijital dönüşüm hızlandığı bir dönemde sağlık konusundaki dijital dönüşümlere öncülük etmeyi hedefliyoruz. Sağlık konusunda ihtiyaç duyduğunuz anda online doktor hizmetimiz ile sorunlarını çözüm üretmek istiyoruz. 7/24 online doktor erişimi ile başlayan süreçi ihtiyaç çözümlenene kadar takip ediyoruz. Uzman doktor ile online görüşme, online ikinci görüş alma, online psikolog, online diyetisyen, süreç takibi, yerinde laboratuvar, VIP araç ile sağlık kurumuna veya anlaşmalı  görüntüleme merkezine  transfer, kronik hasta takibi gibi bir çok çözüm sunmaktayız. 

Konusunda uzman doktorlardan oluşan anlaşmalı doktorlarımız ile online görüşme imkanının yanısıra fiziksel muayene imkanıda sunuyoruz. Görüntüleme ve laboratuvar hizmeti konusunda anlaşmalarımız ile online ile başlayan süreçte ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri ayağınıza getirmeyi hedefliyoruz. Bireysel müşterilemizin ve sigorta şirktelerinin özel sağlık giderlerin her aşamasında tasarruf sağlayan, sağlıkta kaliteli hizmete en hızlı ve uygun koşullarda erişim ile müşteri  memnuniyeti oluşturan sağlık hizmeti sunuyoruz.

 

Güçlü kadromuz ile bir takım ruhu anlayışında; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden, dünya standartlarında müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini geliştirme yolunda; mevcut ve gelecekteki beklentilerinizi karşılayacak biçimde, alanımızdaki gelişmeleri yakından izleyerek ve kendimizi yenileyerek, tüm çalışanlarımızın aktif katılımı ile siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyoruz.