Artık sizin de her zaman ve her yerden arayabileceğiniz özel bir psikoloğunuz var.

Günümüz şartlarında, psikoloji alanında uzmanlara olan ihtiyacımız kanıksanamaz bir gerçektir. Gerek iş hayatımızda, gerekse özel hayatımızda başa çıkılamaz birçok zorluklarla karşılaşırız. Genellikle bu zorlukları ya görmemezlikten gelir, ya da kendi çabalarımızla çözümlemeye çalışırız. Bu durum problemlerimizi halı altına süpürmekten farksızdır. Dolayısıyla bilinçaltımıza hapsettiğimiz bu problemler muhakkak büyüyerek tekrar tekrar karşımıza çıkar ve hayat kalitemizi düşürür.

Bir diğer günümüz sorunsalı da zamana karşı yapmakta olduğumuz yarıştır. İş, aile, çocuklar vb. derken kendimize vakit ayıramadığımızı fark ederiz. Psikolojik bir destek almak hem maddi açıdan bir yük getirirken bir de zaman ayırmakta ertelediğimiz bir lüks olarak görmeye başlarız.

Peki psikoloğunuz size bir tıklama mesafesinde olsaydı? Hem de istediğiniz zaman istediğiniz yerden görüntülü veya telefonla görüşme imkanı ile birlikte?

SağlıkAssist size bu imkanı sunuyor. SağlıkAssist,  uzman psikoloğumuz ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden görüntülü online görüşme sağlayabilir, siz dilerseniz ya da uzmanımız gerekli gördüğü taktirde birebir seanslar gerçekleştirebilirsiniz. Böylece hem uzman araştırmak, randevu almak, ulaşım gibi zaman ayırmanız gereken durumlardan kurtulmuş olur, hem de müşterimiz olmanın avantajı ile yüksek ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

Ücretsiz online danışman doktor ve size özel teklifler için lütfen kayıt olun.